Hokej.
Chytře.

VIVID HOCKEY

Jsme my, Petr Čajánek, Ondřej Veselý a Dušan Bařica.

Cílem našeho programu je vytvářet prostředí, které vede děti, hráče a rodiče nejen k hokejovému, ale hlavně osobnostnímu rozvoji.

Cílem našeho programu je vytvářet prostředí, které vede děti, hráče a rodiče nejen k hokejovému, ale hlavně osobnostnímu rozvoji.

Pracujeme s individualitou každého jedince, která je ale vždy směřována k součinnosti, spolupráci, tedy k celku.

Během lekcí se snažíme odhalovat nedostatky v bruslení a postupně je opravovat. Pracujeme na mobilitě, stabilitě, jemnosti a chytrosti. Rozšiřujeme dovednosti, které hráčům umožňují rozvíjet rychlost, šikovnost, prožitek ze hry, a tím zlepšovat svoji výkonnost.

Naše klienty považujeme za své studenty. Učíme je objevovat, poznávat, hledat vlastní řešení a překonávat překážky. Sport bereme jako prostředek k růstu, k formování osobnosti, a proto se nezaměřujeme pouze na tréninky na ledě. Základním kamenem je pro nás pohybový a mentální rozvoj našich klientů.

Programy

Pravidelné lekce

Každý čtvrtek v Kapka Resortu ve Lhotě u Vsetína.

Ročníky 2018–2014     15.30–16.30
Ročníky 2013–2009    16.45–17.45
Kapka holky                    18.00–19.00

V lekcích se zaměřujeme na pohyb na ledě /on-ice movement/ jak s kotoučem tak i bez něj a náplň je přizpůsobena možnostem a úrovni každého hráče

Snažíme se odhalovat nedostatky v bruslení a postupně je opravovat. Pracujeme na mobilitě, stabilitě, jemnosti, chytrosti. Rozšiřujeme dovednosti, které hráčům umožňují rozvíjet rychlost, šikovnost a prožitek ze hry, a tím zlepšovat svoji výkonnost.

V případě dotazů nás kontaktujte na telefonu +420 731 ‎513 ‎258, jsme schopni programy upravit dle vašich požadavků.

VIVID Class - Velké Meziříčí

10. a 11. 8. máte příležitost si zatrénovat pod vedením Petra Čajanka, Ondřeje Veselého, Dušana Bařici a Jirky Ondráčka v programu VIVID HOCKEY.

Náplní našich tréninků je zdokonalování bruslení, práce s kotoučem a vnímáni sebe jako hráče v prostoru a čase.

Budeme pracovat na mobilitě, stabilitě, jemnosti a chytrosti. Rozšiřujeme dovednosti, které hráčům umožňují rozvíjet rychlost, šikovnost, prožitek ze hry, a tím zlepšovat jejich výkonnost.

Máte možnost se zaregistrovat na jeden nebo dva tréninky.

Kluci a holky budou rozděleni do dvou tréninkových časů podle ročníků.

Tréninky:

Sobota 10. 8.
2013 a mladší - 17.00-18.15
2012 a starší - 18.30-19.45

Neděle 11. 8.
2013 a mladší - 9.00-10.15
2012 a starší - 10.30-11.45

2013 a mladší

2012 a starší

VIVID Camp

V červenci se můžete těšit na 2 čtyřdenní turnusy VIVID Camp. Stejně jako loni máte možnost si zarezervovat kemp s ubytováním nebo bez. Hráči budou rozdělení do skupinek podle věku a výkonnosti. Camp je určen pro hráče ročníku 2016 a starší.

Stejně jako v předchozích ročnících se budeme zaměřovat na rozvoj hokejových dovedností v herním prostředím, na jejich přenášení přímo do hry. Na součinnosti a to nejen na ledě, ale během celého kempu.

Na suchu pak budou naší náplní pohyb a hry ve všech možných formách. Věnovat se budeme rovnováze, jemnosti, koordinaci, skokům, akrobacii a mnoha dalším tématům.

Kapka Holky

KAPKA resort a Vivid Hockey přichází s možností celoročního pravidelného dívčího tréninku. Chceme pro dívky v našem regionu vytvořit prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a které je bude hokejově rozvíjet.

V lekcích se budeme věnovat nejen bruslení a hokejovým dovednostem, ale hlavně prožitku a objevování hry.

Lekce jsou určeny pro dívky všech věkových kategorií, které hledají možnost se rozvíjet i mimo svůj klub.

V případě dotazů nás kontaktujte na [email protected] nebo tel. 731 513 258

Kapka holky 18.00-19.00

VIVID PRO

Hokej na vrcholové úrovni je o vyhrávání. Coaching je často zaměřen na strukturu, principy, tvrdou práci, týmovou hru, emocionální kontrolu. Hráči jsou bráni jako nástroje.

Rozhodli jsme se nabídnout hráčům seniorského a juniorského věku program, který jim umožní posunout svoji hru na jejich nejvyšší možnou úroveň.

Pod vedením Petra Čajánka a Ondřeje Veselého budetepracovat na dovednostech, na které v týmovém tréninku není prostor nebo se jim nevěnuje dostatečná pozornost.

Pracujeme na zdokonalování jednotlivých dovedností v čase a prostoru. Rozvíjet mobilitu, sílu, rytmus, efektivitu pohybu na ledě, dovednosti s kotoučem a rozvíjet střelecké dovednosti a myšlení.

Věříme v prožitek a uvědomění, které vedou k lepší znalosti hry, ke zvyšování sebedůvěry a tím i hernímu růstu.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. 731 513 258

VIVID Select

Nejen našim stávajícím klientům nabízíme možnost si zahrát pod hlavičkou VIVID týmu.

Můžete se spolu s námi zúčastnit vybraných turnajů, které probíhají mimo hokejovou sezónu v klubech. Stejně jako naše tréninky i turnaje směřujeme hlavně na Kapka Resort, který hráčům i Vám rodičům poskytuje dokonalé prostředí a zázemí.

Na rok 2024 máme připraveno…

Ročník 2012/13
11. 4.–12. 4.    Kapka RESORT
22. 8.–23. 8.    Kapka RESORT

Ročník 2015/16
28. 3.–29. 3.    Kapka RESORT
25. 8.                 Kapka RESORT

Ročník 2016
28.-29. 8.    Kapka RESORT

V případě zájmu o v místo v našich týmech nebo pro další informace nás kontaktujte na - [email protected] nebo tel. 736 290 000

Náš tým

Hokej nás baví. Od malička je součástí našeho života a vždy jím bude. Dříve jsme ho hráli, teď si hrajeme na trenéry :)
Naším snem je předat vášeň a radost, kterou nám hokej přinesl Vašim dětem.
Mohli jste se s námi potkat na trénincích ve Zlíně, Kroměříži, Šumperku, Moravské Třebové a momentálně je naším novým domovem KAPKA resort v Dolní Lhotě u Vsetína.

Petr Čajánek

Ondřej Veselý

Dušan Bařica

Širší tým

Jan Káňa

Daniel Vaněk

Libor Šíp

Trenéři brankářů

Lukáš Velička

Spolupracujeme

Filozofie

VIVID Hockey

VIVID Hockey vám nabízí programy, v němž budete spolu s námi objevovat HOKEJ.

Zdokonalovat bruslení, rozvíjet váš cit pro led a vnímání svého těla. Budeme pracovat na hráčských dovednostech nejen izolovaně, ale především v souvislostech. V prostoru, čase a v součinnosti se spoluhráči.

Naše programy respektují individualitu každého jedince, jeho mentalitu, fyzické možnosti a dispozice. Věříme v postupný růst a vývoj. Dlouhodobý rozvoj hráče je pro nás zásadní.

Naším cílem není hráče měnit k našim představám, ale umožnit mu poznávat sám sebe. Umět se sám rozhodovat, nalézat svá vlastní řešení. Být takovým hráčem, kterým chce sám být.

Shawn Allard – Perfect Skating

Během našeho vzdělávání jsme měli možnost se několikrát potkat SHAWNEM ALLARDEM a jeho programem.

Ten nás natolik oslovil svou jednoduchostí a systémem výuky, že jsme se rozhodli se Shawnem navázat spolupráci a vyškolit naše trenéry v systému PERFECT SKATING.

Systém je sérií isometrických platforem sestavených pro navýšení kinetické energie pohybu na ledě. Klade důraz na co nejoptimálnější postavení těla při všech činnostech na ledě a tím docílení lepší mobility, stability a efektivity bruslení.

Znalosti, které jsme se naučili chceme propojit s našimi hráčskými zkušenostmi a přizpusobit našim podmínkám. Vytvořit program, jenž bude pomáhat rozvíjet děti a hráče u nás.

Informace o hráčích
Kontaktní informace
Fakturační údaje
Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA a platí Zásady ochrany osobních údajůSmluvní podmínky společnosti Google.
Po zakoupení vám na e-mail dorazí podklady k platbě.